Podobnosti s ostatními zpěvačkami

27. srpna 2008 v 12:07 | Lady.B |  OSTATNÍ INFO
Britney coby popová zpěvačka se v několika věcech shoduje s dalšími pop zpěvačkami. A s kterými a v čem?

Christina Aguilera

Christina a Britney spolu v dětství vystupovaly v Mickey Mouse Clubu. Pak se Britney v roce 1998 vydala na opravdovou pěveckou kariéru a Christina rok po ní. Byly největší konkurentky. Snažily se být o krok napřed před tou druhou. I když má Christina větší hlasový rozsah a více cen Grammy, publikum bylo vždy nakloněno více k Britney. I v období jejích problémů.Avril Lavigne
Avril prorazila v roce 2002, což bylo 4 roky od debutu Britney. Britney už měla rozjetou mega super kariéru. Hned jak se Avril objevila na scéně, byla ona její největší rivalkou a konkurentkou. Avril Britney nesnášela a byla jejím přesným opakem. To znamená punkerka s dlouhými rovnými vlasy a drzým stylem. I když si zažila opravdu velkou popularitu a oblíbenost, Britney je ta úspěšnější a váženější zpěvačkou.

Hilary Duff
Hilary ráda s oblibou prohlašuje, že je Britney její nejoblíbenější zpěvačkou. Možná právě proto se jí chtěla tak moc podobat. Nevinná sladká holčička - přesně ta samá image, jakou měla Britney. Jenže i když je Hil poměrně dost oblíbená, chybí jí hit. Věnuje se totiž 50/50 hudbě a filmu, což znamená, že ani v jednom nebude žádná vážená herečka ani zpěvačka. Kdyby se více zaměřila na hudbu nebo naopak na film, dočkala by se lepších výsledků, protože hraje i zpívá dobře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 christina christina | 27. srpna 2008 v 15:10 | Reagovat

nej je aguilera

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama